Állásajánlatok
Keresés az oldalon:

Állás keresése más weboldalon:
Önéletrajz minták
Álláshirdetés feladás
Reklám
Reklám
Értékesítő

Megye:
Munkavégzés helye: Debrecen
Hajdú-Bihar megyében keresünk üzletkötőket konkurenciamentes jogi szolgáltatás bevezetésére.

Feladatok:
• Leendő ügyfelek tájékoztatása a cég szolgáltatásairól
• Meglévő ügyfélkörrel folyamatos kapcsolattartás
• Szerződéskötés
• Adminisztráció

Előny:
Főiskolai diploma
Jogi érdeklődés
Területi képviselői, biztosítói tapasztalat

Amit kínálunk:
• Kiemelkedő, teljesítményarányos juttatási rendszer
• Erkölcsi és anyagi elismerés mellett hosszú távú munkalehetőség
• Országos karrier lehetőség
• Nagyfokú önállóság a napi feladatokban

Amennyiben a fenti állásajánlat felkeltette érdeklődését, kérjük szakmai önéletrajzát küldje el a megadott email címre.
Reklám
Reklám

Reklám

Reklám

Az itt megjelenő információs anyagok és adatok kizárólag az oldal üzemeltetőjének előzetes, írásos engedélyével, valamint a forrás megnevezésével használhatók fel!

- Jogok és feltételek - Állás -